Зворотній зв'язок

Анна Беженар отримала спортивне звання "Заслуженого майстра спорту України" та була нагородженна як "Герой спортивного року 2014 серед неолімпійських видів спорту"

 

8 квітня 2015 року в Київському національному академічному театрі оперети пройшла Всеукраїнська урочиста церемонія «Герої спортивного року-2014» за участю олімпійських чемпіонів, легенд спорту, тренерів та фахівців галузі, діячів культури та мистецтв. В рамках заходу національним олімпійським комітетом України було відзначено кращих спортсменів, тренерів, функціонерів минулого року.

З-поміж інших, була і номінація «Разом з олімпійцями», якою  відзначають найкращих спортсменів-неолімпійців. Цьогро року нагороду з рук президента Спортивного Комітету України Іллі Шевляка отримала Анна Беженар – Майстер спорту міжнародного класу, володарка ІІІ Дану в панкратіоні, триразова чемпіонка світу, п’ятиразова чемпіонка Європи.

У 2014 році одна з лідерів збірної України з панкратіону Анна Беженар вже у п’яте в кар’єрі виборола титул чемпіонки Європи, та втретє – титул чемпіонки світу. Своїх суперниць у «коронних» розділах програми – «фул-контакт» і «традішн», де традиції панкратіону з його жорсткими ударами руками і ногами, захопленнями, больовими і задушливими прийомами, представлені у повній мірі – українка буквально виносила з килиму!

Анна виступила настільки потужно, що ніхто навіть не помітив: на чемпіонаті світу вона виступала і перемогла із серйозною травмою – розрив хрестоподібної колінної зв’язки та меніску. Аня проявила величезну силу волі, здобула для збірної одразу дві золоті медалі, і довела усій планеті: в панкратіоні не здаються!

Не випадково саме нашу тендітну, але незламну, дівчину з Чернівців Міжнародна федерація асоційованих стилів боротьби (FILA), третій рік поспіль визнала найкращою спортсменкою світу в панкратіоні.

Велику подяку Анна Беженар виказує свому тренеру Наконечному Ігорю Юрійовичу (ЗТУ з панкратіону) наступними словами:

«Спасибі моєму тренеру Ігорю Наконечному за вчення, за підтримку в скрутні хвилини. Ця перемога для ВАС!!!!»

 

Анна Беженар отримала нагороду - "Герой спортивного року 2014"

На цьому нагороди за багаторічні спортивні досягнення для Анни Беженар не закінчились. Вже на Чемпіонаті України з панкратіону, який проходив в м. Бровари 14-17.05.2015 року на відкритті змагань віце-президент Спортивного комітету України, президент федерації панкратіону України вручив Анні посвідчення "Заслуженого майстра спорту України". 

На фото: Беженар Анна - отримала почесне звання "Заслужений майстер спорту України", поруч її тренер Ігор Наконечний - Заслужений тренер України
(14 травня 2015 року, м. Бровари).

 

23.05.2015 на Соборній площі міста Чернівці в рахунок вагомих здобутків чернівчанки, як однієї з найтитулованіших спортсменок міста. Міський голова Чернівців - Каспрук Олексій Павлович нагородив Беженар Анну, грамотою Чернівецької міської ради на відкритті заходу "Ярмарок спорту", де були представлені всі спортивні секції Буковинської столиці.

На фото: зліва - Каспрук Олексій Павлович (Чернівецький міський голова); справа - Беженар Анна.