Зворотній зв'язок

Сходження на гору Петрос 9-10 травня 2015 року

З 9-10 травня 2015 року чернівецька обласна федерація панкратіону підкорила 2 найвищу  гірську вершину Україени.  Турпохід був розрахований на 2 дні з ночівлею в лісі. Всього охочих спробувати свої власні сили та пройти маршрут протяжністю в 35 км. від "ст. Лазещина - г. Петрос і назад" вирішили 35 охочих. З яких найменшому спортсмену було всього 10 років.

Коротка інформація:

Пе́трос — гора в Українських Карпатах, у Рахівському районі Закарпатської області. Одна з найвищих вершин гірського масиву Чорногора. Популярний об'єкт пішохідного туризму.

 Висота — 2020 м. Розташована у північно-західній частині масиву між горами Шешул (на південному заході) і Говерла (на сході). Західний і південно-західний схили круті з численними кам'янимирозсипищами, північний та північно-східний — урвисті, зі скельними виступами.  

Краєвиди з Петроса майже такі ж, як з Говерли. Особливо гарно виглядає головний хребет Чорногори, який можемо спостерігати по всій його довжині — від Говерли до Попа Івана. Чіткіше, ніж з Говерли, видноБлизницю і за нею — ряд полонин хребта Свидівець.

Фото-звіт з турпоходу дивіться нижче:

Відео нашої команди з вершини г. Петрос! (ссилка)