Зворотній зв'язок

Перемоги юних спортсменів з панкратіону в Криму

   4 - 8 квітня 2013року в м. Севастополь відбувся чемпіонат України з панкратіону серед молодших юнаків ( 2003-02 р.н, 2001-200р.н.). Чернівецьку збірну команду на Чемпіонаті України представляли 20 спортсменів, представники обласного ФСТ «України», ДЮСШ «Авангард», ФСТ «Динамо». Участь у змаганнях здійснювалась за підтримки генерального спонсора фірми «РОМА».  Чемпіонат проходив у двох вікових категоріях у трьох розділах панкратіону (агон, граплінг «ноу-гі», граплінг «бжж»).

   В чемпіонаті брало участь близько 460 учасників. Буковинський край може пишатись підростаючим поколінням та їх успіхами на Всеукраїнській арені. Незважаючи на важку дорогу та велику кількість учасників, Чернівецька команда здобула 5 золотих, 6 срібних та 2 бронзові нагороди. Золоті нагороди здобули: Унгурян Микола, Щурін Олександр, Павлович Артем, Ковбасюк Владислав, Русецький Олег. Срібні медалі привезли: Русецький Олег (2), Ковбасюк Владислав, Кізан Едуард, Кузьменко Артем, Кізюк Роман. Та бронзові нагороди дістались:  Кізану Богдану та Кізюку Роману. Наші спортсмени боролись за право виступати в збірній команді України на міжнародних старті (у серпні -  міжнародний турнір та чемпіонат Світу у Хорватії). За словами провідних тренерів юнацької збірної команди області Ігоря Габора та Сергія Соколюка, особливо відзначились Русецький Олег та Ковбасюк Владислав, які за два дні провели більше 10 поєдинків та достроково перемагали  больовими та задушливими прийомами. Над підготовкою збірної  області працювали такі тренери: Наконечний Ігор, Горюк Петро, Филипчук Іван, Габор Ігор, Красіков Сергій, Кухарук Сергій, Соколюк Сергій.

   Також, 13 квітня відбудеться чемпіонат області з панкратіону - розділ «граплінг». Змагання проходи муть в Л/А манежі (вул. Головна 69).

   В даний момент, доросла збірна команда області (у складі 35, серед яких двоє МСМК, 5 спортсменів - МС та 20 – КМС) готується прийняти участь у Фіналі Кубка України у м. Кіровограді 24-27 квітня.