Зворотній зв'язок

Буковинські змагання з панкратіону

   Переповнений зал вболівальників на змаганнях з панкратіону стає традицією. Цими вихідними (13 квітня 2013року вул. Головна 69 л\м)  федерація панкратіону проводила Чемпіонат Чернівецької області з граплінгу – розділ панкратіону в якому спортсмени  використовують елементи боротьби в стійці та партері з використанням больових і задушливих прийомів. Змагання відбувались за сприянням обласного ФСТ «Україна» і підтримки генерального спонсора фірми «РОМА».

   Змагання проходили в трьох вікових категоріях 1999-98 р.н., 1997-96 р.н. та 1995  і старші. Особлива напруга відчувалась у дорослих де в вагових категоріях було по 20 спортсменів котрі боролися за право представляти збірну області на Фіналі Кубку України , який відбудеться 26-28 04.2013р в м. Кіровограді.

   Біля 200 спортсменів були представлені трьома спортивними школами: ФСТ Україна, ФСТ Динамо, ОДЮСШ. Переможці в особистому заліку отримали кубки та звання кращого граплера Буковини 2013року. Ними стали:

1. 1999-98р.н: Никифорук М., Казимір М., ГусєвН., Морару К., Цинта Р., Подря Р., Георгіце М.

2. 1997-96р.н.: Філянович М., Харина А., Краснов О., Тодераш В., Сорокін М., Гонца О., Пилипенко І.

3. 1995 істарші : Лавренюк В., ДоскальчукО., Черкалюк Ю., Лягу А., Глухий А., Кульчак А., Бурденюк Г., Гринько Т.

   Крім індивідуального заліку кубками нагороджувались також команди. Третє місце здобула команда «Сфінкс», друге команда «Голден панкратіон» і переможцями стали спортсмени з команди «Централ».

   Зараз, команда Чернівецької області інтенсивно готується до важливих змагань сезону «Фіналу Кубку України».