Зворотній зв'язок

Тріумф буковинців на чемпіонаті України з панкратіону 25-28 вересня 2013 року

   З 25-28 вересня 2013 року в м. Чернівці відбувся Чемпіонат України з панкратіону серед дорослих і юніорів та Всеукраїнський турнір серед юнаків та дітей, який показав що буковинські  спортсмени є одними із кращих в Україні. В чемпіонаті брало участь понад 500 учасників з 18 областей. Чернівецьку обласну команду з панкратіону представляли 187 спортсменів, з яких представники обласного ФСТ «України» (ДЮСШ «Авангард»), ФСТ «Динамо», ОДЮСШ. Організація змагань, здійснювалась за підтримки генерального спонсора фірми «РОМА». Чемпіонат проходив у двох вікових категоріях (94-95, 93 р.н. і старші) та в двох розділах панкратіону (агон, граплінг «ГІ/БЖЖ»).

   Незважаючи на те, що наша область є найменшою в Україні, буковинські спортсмени здобули у чемпіонаті України серед чоловіків та жінок перше загальнокомандне місце у всіх розділах, Суми – ІІ та Київ - ІІІ., на Чемпіонаті України серед юніорів – ІІІ місце –команда Суми, ІІ місце – Київ та І місце – Чернівці. За словами провідних тренерів збірної команди області (Заслужених тренерів України) Наконечного Ігоря та Горюка Петра: даний виступ наших спортсменів був наймасовішим за кількістю учасників від буковинської команди та найуспішніший за всю історію участі в чемпіонатах України.

Чернівецькі спортсмени в особистому заліку на Чемпіонаті України серед чоловіків та жінок здобули:

Чемпіонами стали: Черкалюк Юрій – 66кг, Кульчак Андрій – 84кг, Чижевський Юрій – 92кг, Тодеренчук Микола – 100кг, Матейчук Галина - 71, Баженар Анна – 53кг.

Срібними призерами стали: Мангер Андрій, Семенюк Денис, Голяченко Олександр, Скидан Роман, Стояновський Ігор Захарчук Ірина, Гринько Тетьяна, Матейчук Галина.

Бронзовими медалями нагороджені: Захарчук Андрій, Сєдін Олександр, Лісничук Андрій, Пославська Ельвіра, Танасійчук Максим, Гостюк Іван

Чернівецькі спортсмени в особистому заліку на Чемпіонаті України серед юніорів здобули:

Чемпіонами стали: Бабіров Орхан – 58кг, Чобука Юрій – 62, Піх Олександр – 66кг, Лягу Анатолій – 71кг, Бурденюк Андрій – 84кг, Яковчук Степан – 92, Бевцик Володимир – 92+кг(розділ ГІ/БЖЖ), Тодеренчук Микола – 92+кг (розділ «АГОН»),  Захарчук Ірина – 48 кг.

  Над підготовкою збірної команди працювали такі провідні тренери Буковини: Наконечний Ігор, Горюк Петро, Филипчук Іван, Габор Ігор, Красіков Сергій, Кухарук Сергій, Доскальчук Олександр, Мігальчан Віталій, Пантя Віталій, Соколюк Сергій, Пилипко Микола, Черкалюк Юрій. 

  Важливою подією на цих змаганнях і  для усієї Буковини є вручення майстрів спорту нашим спортсменам: Чобуці Юрію, Семенюку Денису та Чіжевському Юрію. Також, Головним суддею на Чемпіонаті України був наш земляк – суддя міжнародної категорії Петро Горюк, який зумів організувати суддів та регламент змагань на високому рівні.