Зворотній зв'язок

Тренера та інструктора з панкратіону Чернівецької області

 

Наконечний Ігор Юрійович

Дата народження

17.07.1984

Голова Чернівецької обласної федерації панкратіону

Заслужений тренер України, КМС, 

голова атестаційної комісії України з панкратіону,

тренер молодіжної збірної України

кандидат психологічних наук, магістр фізичної культури,

викладач Чернівецького національного Університету імені Юрія Федьковича

Ступінь підготовки

IV-ДАН з панкратіону, 

І-ДАН з рукопашного бою

Тренерська категорія 

тренер вищої категорії ДЮСШ Авангард, обласного ФСТ «України»

Суддівська категорія

Національна

 

Клуб

Golden-Pankration

Адреса проведення тренувань

Вул.Комарова 13А, (ТК «Черемош»)

Дні та час тренувань

Пн-Пт 17.00, 18.30, 20.00

Сб 14.00, 15.30

Телефон

0660297422

   
   

 

Горюк Петро Ілліч

Дата народження

11.03.1984

Заслужений тренер України,

магістр фізичної культури

Голова суддівської колегії

Перший віце-президент ЧОФП

Ступінь підготовки

IІ-ДАН з панкратіону

Тренерська категорія 

тренер вищої категорії ДЮСШ Авангард, обласного ФСТ «України»

Суддівська категорія

Міжнародна

 

Клуб

Централ

Адреса проведення тренувань

Вул Головна 275 А

 

Дні та час тренувань

Пн.-Сб: з 16.00, 17.30, 19.00

Телефон

0660755718

   
   

Соколюк Сергій Дмитрович

Дата народження

17.10.1984

Голова атестаційної комісії західного регіону України з панкратіону

магістр фізичної культури

вчитель фізичної культури та спорту в ЗОШ №8

Ступінь підготовки

IІ-ДАН з панкратіону

Тренерська категорія 

тренер ДЮСШ Авангард, обласного ФСТ «України»

 

Суддівська категорія

Національна

Клуб

Кратос

Адреса проведення тренувань

Вул.. Дзержика, 22 (ЗОШ №8)

Дні та час тренувань

Пн-Пт: 16.00, 18.00. Сб: 11.00.

 

Телефон

0976612407

   
   

Филипчук Іван Іванович

Дата народження

26.11.1983

КМСУ

Тренер молодіжної збірної України з панкратіону

магістр фізичної культури

Ступінь підготовки

IІ-ДАН з панкратіону

Тренерська категорія 

тренер вищої категорії ДЮСШ Авангард, обласного ФСТ «України»

Суддівська категорія

Національна

 

Клуб

СФІНКС

Адреса проведення тренувань

вул. Руська 228А

НВК «Любисток»

Дні та час тренувань

Пн.-Пт: 15.00,  16.30, 18.00, 19.30. Сб. 10.00, 11.30. 13.00

Телефон

0954449593

   
   

Габор Ігор Васильович

Дата народження

10.07.1985

КМС – з панкратіону, КМС – з карате (Го-дзю-рю)

Голова атестаційної комісії Чернівецької області

Ступінь підготовки

І-ДАН з панкратіону

Тренерська категорія 

І категорія

Суддівська категорія

І категорія

 

Клуб

Дракон

Адреса проведення тренувань

вул. Головна, 69, Л/А «Манеж»

Дні та час тренувань

Пн.Ср.Пт: 18.00, 19.30.

Телефон

0954258985

   
   

Беженар Анна Валеріївна

Дата народження

23.12.1987

МСМКУ з панкратіону

Чемпіонка світу серед дорослих 2011р.,

Чемпіонка світу серед дорослих 2012р.,

Чемпіонка Європи серед дорослих 2010р.,

Чемпіонка Європи міжнародний турнір "ЗОЛОТИЙ КУБОК"2010р.,

Чемпіонка світу серед кадетів,юніорів,ветеранів 2011р.,

Чемпіонка Європи серед дорослих 2011р.,

Чемпіонка Європи серед дорослих 2012р.,

Чемпіонка Європи серед дорослих 2013р.,

Чемпіонка Європи серед дорослих 2014р.

Стала двічі кращою спортсменкою за версією міжнародної організації «FILA».

Ступінь підготовки

І дан

Тренерська категорія 

 

 

Суддівська категорія

 

Клуб

Golden-Pankration

Адреса проведення тренувань

Вул. Південно-Кільцева 7б (ЗОШ №11)

Дні та час тренувань

Пн-Пт 17.00.

 

Телефон

0661934490

   
   

Черкалюк Юрій Богданович

Дата народження

03.05.1989

МСУ з панкратіону

Чемпіон Європи

Володар Кубку Світу

Чемпіон Європи з карате

Чемпіон України

Володар Кубку України

Три перемоги на професійній арені зі змішаних єдиноборств.

Ступінь підготовки

І дан

Тренерська категорія 

І категорія

Суддівська категорія

І категорія

 

Клуб

Централ

Адреса проведення тренувань

Вул.Стасюка, 4б,

С.Мамаївці.

Дні та час тренувань

ВТ.ЧТ.СБ: 18.30. ПН.СР.ПТ: 16.00.

Телефон

0960637188

   
   

Кухарук Сергій Юрійович

Дата народження

17.02.1988

КМСУ з панкратіону, КМСУ з ГОДЗЮ РЮ повний контакт карате

Секретар організаційно-суддівської колегії України

Ступінь підготовки

І дан

Тренерська категорія 

 

Суддівська категорія

Національна

 

Клуб

Pit Bull

Адреса проведення тренувань

Вул. Чапаєва 4, (ЗОШ №30)

Вул. Південно-Кільцева, 17, (СЗОШ №22)

Вул. Стасюка, 4Д (зал ЧНУ -«Панкратіон»)

Дні та час тренувань

Пн-Пт17.00, 18.30, 20.00

Сб.15.30, 18.00

Телефон

0951266366

   
   

Мігальчан Віталій Вікторович

Дата народження

15.05.91

КМСУ з панкратіону

бакалавр фізичного виховання

Ступінь підготовки

I дан

Тренерська категорія 

 

 

Суддівська категорія

І категорія

Клуб

Спарта

Адреса проведення тренувань

м. Стороженець (гімназія №2)

Дні та час тренувань

 

Телефон

0958789192

   
   

Доскальчук Олександр Борисович

Дата народження

13.03.1990

Магістр фізичної культури та спорту

МСМК з панкратіону

Чемпіон Європи 2011,2012

Срібний призер Чемпіонату Світу 2011, 2012, 2014

Став двічі кращим спортсменом за версією міжнародної організації «FILA».

Ступінь підготовки

І дан з панкратіону

Тренерська категорія 

1 категорія

Суддівська категорія

1 категорія

 

Клуб

Централ

Адреса проведення тренувань

вул. Хотинська 43, ТЦ «Панорама» (2-й поверх)

Дні та час тренувань

 

Телефон

0997267293

   
   

Скидан Роман Анатолійович

Дата народження

06.01.94

Бакалавр фізичної культури та спорту;

МСМК з панкратіону;

Чемпіон світу серед молоді 2013р., 2010р.,

Срібний чемпіон світу – 2009р., 2011р.

Чемпіон Європи 2009р.

Ступінь підготовки

І дан з панкратіону

 

Тренерська категорія 

 

Суддівська категорія

1 категорія

 

Клуб

Golden-Pankration

Адреса проведення тренувань

Вул.Комарова 13А, (ТК «Черемош»)

Дні та час тренувань

Пн, Ср, Пт: 15.30, 20.00.

Телефон

0667841216

   
   

Пилипко Микола Михайлович

Дата народження

22.05.1988

КМСУ з панкратіону

Тренер ст.. юнацької збірної команди області (10-12, 12-14 років)

 

Ступінь підготовки

І дан

Тренерська категорія 

 

 

Суддівська категорія

 

Клуб

Централ

Адреса проведення тренувань

вул.Українська, 42 зал“Динамо”, вул. Шкільна 2

Дні та час тренувань

Пн-Пт 16.30. Вт, Чт, Сб: 15.30, 17.00, 18.30

 

Телефон

0669343102

   
   

Пантя Віталій Олександрович

Дата народження

14.07.1982

КМСУ з панкратіону

Спеціаліст фізичної культури та спорту

Ступінь підготовки

4 ступінь

 

Тренерська категорія 

Тренер вищої категорії «

Суддівська категорія

 

 

Клуб

Вовк

Адреса проведення тренувань

вул. Стасюка 4б (ДЮСШ)

Дні та час тренувань

Пн, Вт, Ср, Чт: 20.00. Сб: 18.00.

Телефон

0997288671

   
   

Білий Олександр Дмитрович

Дата народження

12.09.1991

І розряд з панкратіону

Бакалавр з фізичної культури та спорту

Ступінь підготовки

І дан

Тренерська категорія 

 

Суддівська категорія

 

Клуб

Golden-Pankration

Адреса проведення тренувань

Вул.Комарова 13А, (ТК «Черемош»)

Вул.Стасюка -4-д

Дні та час тренувань

Пн-Пт: 17.30, 19.00, 20.00.

Сб: 12.30.

Телефон

0953397495

   
   

Калинюк Андрій Миколайович

Дата народження

03.09.1991

КМСУ з панкратіону

Чемпіон України 2007р.

Призер України 2007,2010,2014

Ступінь підготовки

4 ступінь

Тренерська категорія 

 

Суддівська категорія

 

Клуб

Аксіос

Адреса проведення тренувань

Вул. Білоруська 27

Дні та час тренувань

Вт,Чт,Сб: 18.30.

Телефон

0995580034

   
   

Апетрі Андрій Віореловіч

Дата народження

16.06.1993

І розряд з панкратіону

Ступінь підготовки

4 ступінь

Тренерська категорія 

 

 

Суддівська категорія

 

Клуб

Централ

Адреса проведення тренувань

Г.герца. с.Молниця. (ЗОШ)

Дні та час тренувань

Пн-Пт:17:00, 18:30. Сб: 11:00, 12:30.

Телефон

0989611550

   
   

Іванчен Ілля Віталійович

 

Дата народження

22.11.1992

КМСУ з панкратіону

Ступінь підготовки

4 ступінь з панкратіону

Тренерська категорія 

 

Суддівська категорія

 

Клуб

Аутфайт

Адреса проведення тренувань

Вул. Дарвіна, 2а (Буковинський університет)

Дні та час тренувань

Пн Ср Пт 18:00

Телефон

0509699844

 
 

Красіков Сергій Олегович

Дата народження

05.09.89

 

Ступінь підготовки

І дан з панкратіону

Тренерська категорія 

 

Суддівська категорія

 

 

Клуб

Дракон

Адреса проведення тренувань

Вул. Хотинська, 23 (ЗОШ №19)

Дні та час тренувань

Вт. Чт. 17.00-20.00;

Сб.10.00-13.00

Телефон

066 54 00 341

 
 

Корбан Сергій

 

Дата народження

11.08.1972

 

Ступінь підготовки

 

Тренерська категорія 

 

Суддівська категорія

 

Клуб

 

Адреса проведення тренувань

вул. Південно-Кільцева, 7а (СК «Імперія»)

Дні та час тренувань

 

Телефон

0994063388

 
 

Мангер Андрій

Дата народження

 

МСУ з панкратіону

Ступінь підготовки

4 ступінь з панкратіону

Тренерська категорія 

 

 

Суддівська категорія

 

Клуб

Golden-Pankration

Адреса проведення тренувань

м. Кіцмань

Дні та час тренувань

 

 

Телефон

0992865083

Кінський Олександр

 

Дата народження

 

МСУ з панкратіону

Ступінь підготовки

4 ступінь з панкратіону

Тренерська категорія 

 

Суддівська категорія

 

Клуб

Golden-Pankration

Адреса проведення тренувань

м. Кіцмань

Дні та час тренувань

 

Телефон

0668872313